Rozšíření lekcí pro naše nejmenší plavce!

Rozšíření lekcí pro naše nejmenší plavce!

publikováno aktualizováno

Rozšíření lekcí pro naše nejmenší plavce!

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit rozšíření našich plaveckých lekcí pro nejmenší děti. Naším cílem je stále více podporovat a motivovat vaše děti k rozvoji svých plaveckých dovedností a zároveň jim poskytovat zábavné a bezpečné prostředí pro jejich výuku.

Nové kurzy a možnosti

S radostí oznamujeme, že jsme do naší nabídky zařadili několik nových kurzů a možností, které jsou přizpůsobeny potřebám a věku vašich dětí.

Pro nejmladší plavce ve věku 6 měsíců až 3 roky přinášíme zábavné a interaktivní lekce, které podporují dětský vývoj a pohybovou koordinaci.

Pro starší děti, které již mají základní dovednosti, jsme připravili pokročilý kurz, který jim pomůže zdokonalit své plavecké techniky a připravit se na výzvy větších bazénů.

Instruktoři a bezpečnost

Naši instruktoři jsou pečlivě vyškoleni a zároveň mají vášeň pro výuku plavání. Vaše děti budou pod naším dohledem a my se budeme se starat o to, aby byly ve vodě v bezpečí.

Těšíme se na setkání vámi a s vašimi dětmi na našich nových lekcích a doufáme, že budeme mít ještě více příležitostí objevovat krásu plavání. Přijďte se k nám připojit a společně s námi budete moci sledovat, jak vaše děti rostou jako malí plavci!