Náš tým instruktorek

Náš tým instruktorek

Náš tým

Hanka Baubínová

Hanka Baubínová
Jana Vydrová

Jana Vydrová

V roce 2006 prošla rekvalifikačním kurzem plavání dětí, od té doby působí jako lektorka plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku. V roce 2007 absolvovala semináře Aromaterapie a Reflexologie u dětí a Baby masáže. V roce 2008 se stala lektorkou masáží dětí a kojenců podle Jany Hašplové I. Stupeň. Dále je pořadatelkou kurzů, školení, včetně lektorské činnosti. Je majitelka klubu Vydrýsek.

Marta Kružik

V roce 1993 prošla rekvalifikačním kurzem plavání dětí a od té doby působí jako lektorka plavání. Má středoškolské pedagogické vzdělání - dříve pedagožka v mateřské škole. Zdravotní cvičení PALESTRA. - 60 h. kurzu Červeného kříže. - Masérský kurz- akreditovaný - klasické masáže. - Kurz aquaerobiku.

Monika Vaverková

Od roku 2009 instruktor plavání kojenců a batolat. - trenér plavání II. třídy - trenér vodního póla III. třídy - plavecký rozhodčí III. třídy

Natálie Hovádková

Jmenuji se Natálie a mým cílem je, aby děti plavání hlavně bavilo. Kamarádským přístupem se snažím docílit toho, aby rodiče i děti odcházeli s dobrým pocitem a těšili se na další lekci. Lekce s miminky a batolaty jsou prokládány písničkami a říkadly, lekce s většími dětmi jsou hravé a rozmanité. Chci, aby děti odbouraly svůj strach z vody hravou formou a především v nich probudit lásku k vodě a pohybu celkově.
Radka Prokopová - provozní  klubu

Radka Prokopová - provozní klubu

V roce 2001 prošla kurzem Instruktor plavání kojenců a batolat a od té doby působí jako instruktorka plavání. Je provozní na bazénu Flóra.